Dnes je čtvrtek 23. září 2021 | Svátek má Berta
Den otevřených dveří – SDH 25. září 2021 Setkání důchodců 1. října 2021
obec Vlčkovice v Podkrkonoší

Tajný výlet za zábavou

Eva Bittnerová

Pekelná zpráva od Muribany z Tajného výletu

Je sobota 10.září roku 2016 a já tady u nás v pekle Čertovina čekám na čerstvé masíčko z Vlčkovic v Podkrkonoší. Mají mírné zpožděníčko, ale já počkám.

Jo jo, už jsou tady pěkně téměř plný autobus natěšených lidiček. Cha Cha…ještě nevědí, co je čeká. Můj bráška čert je provede celým naším peklem, aby věděli, do čeho jdou. Uvidí naši školu, kuchyň a pozor…oni mají vyjednanou i audienci u samotného vládce pekel, našeho Lucifera! Pěkně jim předvedeme mučírnu i vězeníčko, dáme ochutnat náš pekelný mok a třeba se některý človíček chytne a zůstane :). Kdo ví…

Tajný výlet za zábavou

Tak prý ne :), prý mají namířeno ještě na Veselý Kopec..pche taková lumpárna. Co se jim tam asi tak může líbit? Vždyť je to jen ukázka jak se dříve za starých časů žilo. Dají jim tam brožurku, kde budou luštit hádanky a za dobře vyluštěnou pohádku dostanou odměnu. To je toho, to se jim jako má líbit jo?

Ale počasíčko mají skoro jako tady v pekle, tak se jim to líbit musí. Jenže potom už vyrazí k domovu. Unavení, ale spokojení. Prý to tu máme moc hezký …. Aby ne, snažíme se :).

No, třeba se ještě někdy uvidíme. Tak na brzkou shledanou lidičkové, budeme se těšit zase příště.

Tajný výlet za zábavou

Tajný výlet za zábavou

fotoalbum